Traxxas Slash 1:10 TQ RTR On-Board Audio

kód: TRA58034-2
výrobca: Traxxas
330,10 €


3-5 dní
Traxxas Slash 1:10 TQ RTR On-Board Audio

Traxxas Slash 1:10 TQ RTR On-Board Audio

Detaily

Short Course Truck Traxxas Slash 1:10 s výkonným jednosmerným motorom Titan 550 12T a zvukovým systémom. Olejové tlmiče s extra dlhým zdvihom, prevodovka Magnum 272 s kalenými oceľovými ozubenými kolesami, prilepené pneumatiky 71mm, hotová nafarbená karoséria. Všetko je kompletne zostavené. Stačí nabiť pohonnú batériu a môžete jazdiť.

Nový zvukový modul
Prepnutím prepínača na vysielači naštartuj, pridaj plyn a poznaj zvuk motora s výkonom viac ako 900 konských síl. Započúvaj sa do rytmu zdvihu piestu alebo do zmeny otáčok pri riadení. Nie je dôvod báť sa terénu a mlák, zvukový systém je rovnako odolný ako celý model.

Konštrukcia
Osvedčená konštrukcia podvozku je ľahká a zároveň pevná. Pneumatiky sú na diskoch nalepené, kvalitná prýžová zmes pneumatík zaisťuje výbornú priliehavosť na všetkých povrchoch. Terénny vzor na zadnej náprave pre prenos výkonu, drážkované pneumatiky na prednej pre vynikajúce riadenie. Trecia spojka Revo Spec Torque Control zaisťuje plynulý prenos výkonu a je nastaviteľná. Olejové tlmiče majú exkluzívny X-krúžok pre zníženie trenia s vynikajúcou odolnosťou proti úniku oleja.

Motor a elektronika
Elektronika je uložená vo vode odolnej schránke. Vode odolný regulátor XL-5 LVD je vďaka technológií EZ-Set vybavený technológiou Training Mode, ktorá obmedzuje plný plyn na 50%. Vďaka tomu sa môžu začínajúci jazdci postupne zoznámiť s vlastnosťami modelu a pripraviť sa na plnú silu auta. Tepelná ochrana, pozlátené konektory a neuveriteľne malý odpor sú devízou tohto regulátora. Motory Titan 550 12T majú o 30% dlhšiu kotvu ako je tomu pri štandardných veľkostiach. Vnútorný ventilátor pomáha motoru zdržiavať optimálnu teplotu pre maximálny výkon.

RC súprava
O riadenie sa stará RC súprava Traxxas TQ 2,4GHz. RC súprava pracuje v pásme 2,4GHz, takže sa nemusíte starať o výber voľného kanálu a báť sa rušenia cudzími vysielačmi, riadenie tak bude vždy spoľahlivé. Anténa je integrovaná vo vysielači – nehrozí tak jej ulomenie pri páde alebo náraze vysielača. Vysielač obsahuje trim kanálu riadenia, ďalej umožňuje nastavenie reverzu na kanále plynu a kanále riadenia. Rôzne chybové a informačné stavy sú indikované dvojfarebnou LED diódou na vysielači. Programovanie a párovanie s prijímačom sa vykonáva jedným tlačidlom. Na napájanie vysielača budete potrebovať 4xAA alkalické batérie alebo nabíjateľné akumulátory.

Balenie obsahuje kompletne zostavený model RC auta Traxxas Slash 1:10 s nainštalovaným zvukovým modulom, jednosmerným motorom Titan 550 12T, jednosmerným regulátorom XL-5 LVD a servom riadenia 2075, RC súpravu Traxxas TQ 2,4GHz, pohonný akumulátor NiMH 8,4V 3000mAh, nabíjač, sadu imbusových kľúčov, kľúč na matice kolies, kľúč na nastavenie náprav, náhradný pastorček s ozubeným kolesom, sadu podložiek pod pružiny tlmičov, tlmiace podložky pod akumulátor, náhradné sponky karosérie s podložkami, aršík samolepiek a podrobný návod.

Vlastnosti :

• Kompletne zostavený a pripravený k jazde
• Traxxas Onboard zvukový systém
• Nový 4A nabíjač s konektorom do autozásuvky
• Nové Traxxas ID konektory
• RC súprava Traxxas TQ 2,4GHz
• Výkonný jednosmerný motor Titan 550 12T
• Vode odolný regulátor XL-5 LVD s podporou Li-Poly akumulátorv
• Vďaka regulátoru XL-5 je možné v tréningovom režime jazdiť na 50% plynu
• Vode odolné servo riadenia 2075
• Prevodovka Magnum 272 s kalenými oceľovými ozubenými kolesami
• Trecia spojka Revo Spec Torque Control
• Komplet osadené guličkovými ložiskami
• Olejové tlmiče
• Licencované pneumatiky Kumho Road Venture MT

Technické údaje :

Typ – Short Course Truck
Náhon – 2WD
Mierka – 1:10
Dĺžka – 568mm
Šírka – 296mm
Rázvor – 335mm
Svetlá výška podvozku – 98mm
Motor – Titan 550 12T
Regulátor – vode odolný XL-5 LVD s podporou Li-Poly akumulátorov
Servo – vode odolné Traxxas 2075
Akumulátor – NiMH 8,4V 3000mAh
Pneumatiky – 2.2 Satin-Finish
RC súprava – Traxxas TQ 2,4GHz