Traxxas Aton RTF

kód: TRA7908
výrobca: Traxxas
390,00 €


3-5 dní
Traxxas Aton RTF

Traxxas Aton RTF

Detaily

Traxxas Aton je všestranný RC model kvadrokoptéry určený pre začiatočníkov ale aj na adrenalínové lietanie. Tri letové režimy prinesú zábavu každému. Vďaka systému GPS je sprístupnená funkcia návratu domov, aplikácia pre smartphony / tablety umožňuje pokročilé nastavenie modelu a aktualizáciu firmwaru. Dlhá doba letu, rýchlosť v expert móde až 90 km/h.

Letové režimy
Film: Tento režim je určený pre začiatočníkov, ovládanie je veľmi jednoduché, vďaka obmedzeným náklonom je let modelu veľmi plynulý. Tento režim je vhodný pre prvý nácvik pilotáže alebo na natáčanie videa. V tomto letovom režime je funkcia automatického štartu a automatického návratu domov spustená.
Sport: V tomto režime máte k dispozícií plný výkon, vďaka obmedzeným náklonom je let modelu plynulý. Pomocou tlačidla môžete s modelom robiť akrobatické obraty. Ďalej je k dispozícií tlačidlo Panic, ktoré automaticky uvedie model do stabilnej letovej polohy.
Expert: V tomto režime máte k dispozícií plný výkonm, vďaka neobmedzeným náklonom môžete lietať až rýchlosťou 90 km/hod. Ďalej je k dispozícií tlačidlo Panic, ktoré automaticky uvedie model do stabilnej letovej polohy.

Jednoduchá indikácia stavu
Firma Traxxas je známa intuitívnym riadením svojich modelov, preto je model drónu Aton vybavený jednoduchým indikátorom, ktorý je tvorený vysoko svietivými LED diódami. Pokiaľ všetky 4 LED diódy svietia, je všetko v poriadku a môžete s modelom lietať. Okrem toho sú pomocou telemetrie prenášané dáta do vysielača, kde je zobrazený stav na displeji. Pomocou aplikácie Traxxas Flight Link si môžete pozrieť stav na vašom smartphone/tablete.

Dronecode
Model drónu Traxxas Aton používa pre stabilizáciu a riadenie algoritmy vyvinuté skupinou Dronecode. Riadiaca jednotka je vybavená USB výstupom na programovanie, takže pokiaľ ste vývojári alebo si chcete vyskúšať, čo obnáša vývoj softvéru pre dróny. Okrem toho je možné pomocou aplikácie Traxxas Flight LInk aktualizovať firmware v dróne a vo vysielači.

Balenie obsahuje kompletne zostavený model kvadrokoptéry Traxxas Aton, vysielač 2,4GHz, pohonný akumulátor Li-Poly 3000mAh 11,1V s technológiou ID, sieťový nabíjač 3A, 4xAAA batérie do vysielača, podvozok s príslušenstvom, anti vibračný držiak kamier GoPro s príslušenstvom, imbusový kľúč 2mm, sadu náhradných vrtúľ, sadu náhradných skrutiek a podrobný návod.

Vlastnosti :

• Všestranný RC model drónu určený pre začiatočníkov aj pokročilých
• Tri letové režimy modelu (Film, Sport a Expert), režim automatického štartu a návratu domov pomocou GPS
• Tlačidlo Panic uvedie model do stabilného visenia v akomkoľvek letovom režime
• Jednoduchá signalizácia
• Aplikácia Traxxas Flight Link pre smartphony /tablety umožňuje pokročilé nastavenie modelu
• Dlhá doba letu 18-20 minút bez kamery, s kamerou 13-16 minút
• Model používa pre stabilizáciu a riadenie algoritmy vyvinuté skupinou Dronecode

Technické údaje :

Kategória – Hobby
Druh stavebnice – RTF (Ready to Fly)
Náročnosť pilotáže – začiatočník
Priemer vrtule – 210mm
Dĺžka – 262mm
Šírka – 262mm
Výška – 94mm
Hmotnosť – 860g s batériou
Akumulátor – Li-Poly 11,1V 3000mAh
Doba letu – 18-20 minút bez kamery, 13-15 minút s kamerou
Kamera – nie je obsahom balenia