Gumáčik Guillow`s V-Tail Bonanza 318mm

kód: 4SK4506
výrobca: Guillow`s
11,88 €


skladom
Gumáčik Guillow`s V-Tail Bonanza 318mm

Gumáčik Guillow`s V-Tail Bonanza 318mm

Detaily

Rýchlostavebnica polomakety lietadla o rozpätí 318mm s pohonom gumovým zväzkom z laserom vyrezávaných balzových dielov.

Model je ideálny pre každého, kto chce začať so stavbou modelov lietadiel „postarom“, s kostrou z balzových dielov a poťahom. Na začiatok nebude veľa lepenia, diely sú už nádherne vyrezané laserom a lícujú dobre aj bez brúsenia. Vystačíte s trochou rýchloschnúceho disperzného (napr. Perfect G) alebo acetónového (Kanagom) lepidla, dospelí modelári môžu použiť aj stredné sekundové lepidlo.

Trup modelu je tieňový z balzovej doštičky, v prednej časti je uložená vrtuľa s hriadeľom, ktorú už nájdete v balení kompletne poskladanú.

Konštrukčné krídlo s jednoduchou konštrukciou z balzových rebier a nosníkov zlepíte za pár minút. Rovnako rýchlo ide aj poťahovanie fóliou – vystrihnete predtlačené diely samolepiacej fólie a nalepíte rovno na kostru.

Chvostové plochy sú z balzových doštičiek, podvozok je tvorený drôtovou strunou, plastovými kolieskami a tieňovými balzovými krytmi.

Celková konštrukcia lietadla by nemala zabrať viac ako 2 hodiny!

Balenie obsahuje laserom vyrezávané balzové diely, drôt na podvozok, podvozkové kolieska, predtlačené diely, samolepiacu poťahovú fóliu, vrtuľový komplet, zväzok pohonnej gumy a podrobný návod.

Technické údaje :

Rozpätie – 318mm