Eflite Timber Plug & Play + plaváky

kód: EFL5275
výrobca: Eflite/Blade
248,50 €
Eflite Timber Plug & Play + plaváky

Eflite Timber Plug & Play + plaváky

Detaily

Viacúčelový športový model RC lietadla Eflite Timber 1550mm. Model poháňa výkonný striedavý motor, veľké kolesá umožňujú modelu vzlet a pristávanie aj z vyššej trávy. Balenie obsahuje aj sadu plavákov pre pristávanie a vzlet na vodných plochách.

Konštrukcia
Premyslená konštrukcia, z ľahkej a odolnej hmoty Z-Foam, využíva všetky vymoženosti vyspelej aerodynamiky a elektroniky. Základom je krídlo, ktoré má okrem nainštalovaných vztlakových klapiek aj možnosť inštalácie slotov na nábežnú hranu krídla, ktoré bránia odtrhnutiu prúdnic na hornej strane profilu. S modelom je možná ja základná akrobacia.

Podvozok
Vďaka veľkým balónovým kolesám Tundra môžete s modelom pristávať aj na horšie udržiavaných plochách. Pre priaznivcov vodných plôch je v balení sada plavákov.

Na sprevádzkovanie je potrebné dokúpiť pohonný akumulátor Eflite 2200mAh 11,1V, vhodný nabíjač (napr. Equilibrium 3.5 a nabíjaci kábel EC3) a RC súpravu Spektrum (DX6e alebo vyššiu).

Balenie obsahuje takmer zostavený model Eflite Timber PnP s nainštalovanou elektronikou, vztlakové sloty na prednú hranu krídla, podvozok, sadu plavákov a podrobný návod.

Vlastnosti :

• Funkčné vztlakové klapky
• Hlavný podvozok s veľkými kolesami tlmiaci nárazy
• Realistický EDO štýl plavákov s dvoma funkčnými kormidlami
• Maketové blikajúce LED navigačné svetlá
• Výkonný striedavý motor

Technické údaje :

Konštrukcia – Z-Foam
Rozpätie – 1555mm
Dĺžka – 1040mm
Letová hmotnosť – 1400g
Nosná plocha – 36,1dm2
Plošné zaťaženie – 38,8g/dm2
Motor – striedavý 10 BL
Regulátor – striedavý 40A
Serva – 9g
Vrtuľa – 12x4