Eflite Commander mPd 1,4m Plug & Play

kód: EFL4875
výrobca: Eflite/Blade
237,40 €


3-5 dní
Eflite Commander mPd 1,4m Plug & Play

Eflite Commander mPd 1,4m Plug & Play

Detaily

Športový model RC lietadla Eflite Commander mPd 1400mm s výkonným striedavým motorom. Konštruktéri David Payne a Mirco Pecorari si dali za cieľ vytvoriť zábavný športový model lietadla s nádherným vzhľadom a vynikajúcimi letovými vlastnosťami. Výsledkom je tento model, ktorý obsahuje najmodernejšie poznatky aerodynamiky a retro štýl v modernom dizajne. Dôraz bol kladený na vzhľad modelu, ako je kabína s prístrojovou doskou a pilotom, prelisy detailov ako sú rebrá na krídle a výśkovke, znázornenie paneláže, palivový kryt, výfuk motora, kapotáž podvoku a pod.

Commander mPd je vyrobený z ľahkej a odolnej hmoty Elapor, diely sú kompletne hotové a pripravené k zostaveniu. Nainštalovaná je elektronika s pohonom; striedavý motor Eflite 15BL 900Kv, striedavý regulátor 45A a 6ks 9g serv SA330. Hlavný podvozok je uchytený dvoma skrutkami. Výškovka je delená, nasúva sa na uhlíkovú trubku a je istená dvoma skrutkami. Krídlo je taktiež delené, nasúva sa na spojku a je istené štyrmi skrutkami M4. Výhodou je použitie Hands-Free Servo Connection System, čo sú konektory v trupe a krídle, ktoré sa do seba zasunú pri nasadení krídla. Na vrchnej časti trupu je odoberateľný kryt, pod ktorým je umiestnená palubná elektronika. Krídelka a klapky majú samostatné serva. Použitá je vrtuľa 12x8E s kužeľom 59mm.

Model dokáže vďaka svojej konštrukcií štartovať a pristávať na krátkej dráhe. 

Na sprevádzkovanie je potrebné dokúpiť pohonný akumulátor Eflite 2200mAh 11,1V alebo Black Magic 3200mAh 11,1V, vhodný nabíjač (napr. Equilibrium 3.5 a nabíjaci kábel EC3) a RC súpravu Spektrum (DX6e alebo vyššiu).

Balenie obsahuje takmer zostavený model Eflite Commander mPd PnP s nainštalovanou elektronikou a podrobný návod.

Vlastnosti :

• Široká letová obálka od pomalého letu po akrobaciu
• Nainštalované klapky pre kratší vzlet a pristávanie
• Inovatívne spojenie Hands-Free Servo Connection System
• Kompletná montáž pomocou len 8 skrutiek
• Výkonný striedavý motor 15BL
• Elegantné sfarbenie od Aircraft Design Studio
• Pevný hliníkový podvozok s aerodynamickými krytmi kolies

Technické údaje :

Konštrukcia – EPS
Rozpätie – 1398mm
Dĺžka – 1143mm
Letová hmotnosť – 1760-1845g
Nosná plocha – 35,45dm2
Plošné zaťaženie – 50,7g/dm2
Motor – striedavý 15BL