Prijímač Hitec MINIMA 6T 2.4GHz AFHSS

kód: 1HI28406
výrobca: Hitec
28,86 €


skladom
Prijímač Hitec MINIMA 6T 2.4GHz AFHSS

Prijímač Hitec MINIMA 6T 2.4GHz AFHSS

Detaily

Miniatúrny šesťkanálový 2,4GHz prijímač v plastovej krabičke s AFHSS systémom HiTec bez telemetrie, plným dosahom a zvýšeným rozsahom napájacieho napätia. Pre príjem signálu slúži dvojica všesmerových antén mini-BODA, miniaturizovaná verzia antén používaných pri prijímačoch Optima. Prijímač je určený pre použitie v malých modeloch všetkých kategórií; vďaka miniatúrnym rozmerom, nízkej hmotnosti a nízkemu prúdovému odberu je vhodný aj pre veľmi ľahké halové modely. Použitie AFHSS prenosovej technológie prináša vysokú odolnosť voči rušeniu a možnosť nastavenia núdzových výchyliek (fail-safe) pre prípad výpadku alebo silného rušenia signálu vysielača.

Absencia telemetrie znamená zníženie prúdového odberu prijímača na obvyklú úroveň FM prijímačov, takže Minimu môžete bezpečne používať aj v modeloch s akumulátormi s veľmi malou kapacitou.

Párovanie s vysielačom a nastavovanie fail-safe núdzových výchyliek sa nastavuje s pomocou programovacieho tlačítka SET na prijímači, jednotlivé stavy sú indikované dvoma LED diódami.

Prijímač MINIMA 6T je vybavený zdierkami pre štandardné konektory UNI (JR/Graupner, HiTec, Futaba).

POZOR! Pre použitie prijímačov MINIMA je nutné Software VF modulu SPECTRA (alebo vstavaného VF dielu 2,4GHZ vysielačov HiTec) aktualizovať na verziu 3.01 alebo vyššiu.

Technické údaje :

Modulácia/kódovanie – 2,4 GHz AFHSS
Napájanie – 4.8V, 6V, 7.4V
Odber bez serv – 20mA
Rozmery – 30,4x20,8x7,11mm
Hmotnosť – 6,5g