HobbyZone Duet RTF

kód: HBZ5300
výrobca: HobbyZone
75,80 €


skladom
HobbyZone Duet RTF

HobbyZone Duet RTF

Detaily

RC lietadlo Duet je hotový model určený pre úplných začiatočníkov. Všetko potrebné je súčasťou balenia. Stačí nabiť pohonný akumulátor a môžete lietať. Model je vybavený letovým asistentom, ktorý vám pomôže pri prvých letových pokusoch.

Model je vyrobený z odolnej penovej hmoty. Má odoberateľnú podvozkovú nohu a tým zaručuje bezpečné pristávanie aj do trávy. Model je poháňaný dvoma jednosmernými motormi. Na napájanie slúži Li-Poly akumulátor, ktorý môžete nabíjať pomocou integrovaného nabíjača vo vysielači. Na ovládanie slúži trojkanálový vysielač 2,4GHz, s ktorým sa nemusíte báť o nechcené rušenie. Ovládané je výškové kormidlo, otáčky motora. Rozdielne otáčky motora nahrádzajú funkciu smerovky.

Letový asistent (Virtual instructor) pomáha preniesť model do stabilnej letovej polohy pri strate orientácie alebo v nezvládnuteľnom letovom režime. Asistent sa zapne pri pustení páky riadenia do neutrálnej polohy. Takúto pomoc ocenia prevažne začiatočníci.

Balenie obsahuje kompletne zostavený model RC lietadla Duet s nainštalovanou elektronikou, trojkanálový vysielač s integrovaným nabíjačom, pohonný Li-Poly akumulátor, 4xAA batérie pre vysielač a podrobný návod.

Vlastnosti :

• Výrazné sfarbenie pomáha pri orientácií počas letu
• Trojkanálový vysielač 2,4GHz bez rušenia s integrovaným nabíjačom
• Technológia Virtual Instruktor™ pomáha čeliť účinkom vetra a turbulencie
• Odolná a ľahká konštrukcia pomáha predchádzať poškodeniu pri náraze
• Tichý chod, vďaka odoberateľnému podvozku je možné bezpečne pristávať aj do trávy

Technické údaje :

Rozpätie – 523mm
Dĺžka – 368mm
Letová hmotnosť – 38g
Motor – 2xmikro 7mm
RC súprava – trojkanálová 2,4GHz
Akumulátor – Li-Poly 3,7V 150mAh 1S
Nabíjač – integrovaný vo vysielači
Vrtuľa – 4,75x2,5