Blade mCP X 2 Bind&Fly

kód: BLH3680
výrobca: Eflite/Blade

134,40 €

95,00 €skladom
Blade mCPX 2 Bind&Fly

Blade mCP X 2 Bind&Fly

Detaily

Najľahší bezpádlový plne akrobatický mikrovrtuľník Blade mCP X 2 s novou elektronikou s trojosým gyrom AS3X™ a novou bezpádlovou hlavou. Nová chvostová časť s motorom a vrtuľkou zvyšuje možnosti mCP X 2, s ktorým je možné lietať aj pokročilú akrobaciu. Riadenie kolektívu troma ultra micro servami, rotorové listy so symetrickým profilom a možnosťou programovania vysielačmi DX6i, DX7, DX8 robia z tohto vrtuľníku nástroj pre nácvik základnej akrobacie s minimálnymi nákladmi.

Vrtuľník je kompletne zostavený, obsahuje riadiacu jednotku Spektrum 2.4GHz 3v1, ktorá má integrovaný DSM2 prijímač, regulátor a trojosé gyro so systémom AS3X™. K riadeniu je nutné použiť RC súpravu pracujúcu v pásme DSM2/DSMX (Spektrum DX6i, DX7, DX8, Eflite).

Vďaka elektronike s integrovaným gyrom využíva Blade mCP X bezpádlové usporiadanie rotorovej hlavy, čo umožňuje zníženie odporu hlavného rotoru a jej hmotnosti, čo má za následok vyšší výkon, dlhšiu dobu letu a poskytuje najlepší pomer medzi stabilitou a reakciou odozvy na riadenie. Konštrukcia rotorovej hlavy je taktiež jednoduchšia, rolu stabilizátora komplet prevzalo trojosé gyro spoločne s riadiacou elektronikou.

Systém AS3X™ využíva údaje z trojosého MEMS gyra pre stabilizáciu celého vrtuľníku, bez toho aby vrtuľník stratil na svojich akrobatických schopnostiach. Signály z gyra neustále spracováva výkonný mikroprocesor a účinne stabilizuje vrtuľník, čo ocení hlavne mierne pokročilý pilot. Riadenie vrtuľníku je tak presnejšie a podstatne jednoduchšie – vrtuľník urobí presne ten pohyb, ktorý zadáte krížovými ovládačmi na vysielači.

Balenie obsahuje kompletne zostavený model vrtuľníku, 2x LiPoly akumulátor 1S 3.7V 200mAH 30C, sieťový nabíjač, kábel s redukciou pre batérie, náhradné listy a podrobný návod.

Vlastnosti :

• Bezpádlový mikrovrtuľník Blade mCP X 2 s novou elektronikou AS3X
• Vysoká stabilita, ovládanie a výkony
• Pre vnútorné aj vonkajšie lietanie
• Možnosť pokročilých akrobatických obratov
• Veľmi dobré manévrovateľné schopnosti
• Serva s dlhým chodom s dvoma guličkovými ložiskami
• Najľahší vrtuľník vo svojej triede

Technické údaje :

Priemer rotora – 245mm
Dĺžka – 235mm
Výška – 93mm
Hmotnosť – 45,5g
Motory – Coreless
Prijímač – DSM2